05
do, aug

- Politiek & Maatschappij
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

0252 Lisse Politiek & Maatschappij – Reacties vanuit de gemeenteraad en college: “Prachtig om te zien hoe zoveel Lissers écht omzien naar een ander. Het laat weer eens zien waar ons dorp krachtig in is"

“Prachtig te zien hoe jongeren boodschappen halen voor ouderen, hoe mensen op de fiets stappen om bij kwekers bloemen of bollen te kopen en hoe zoveel Lissers écht omzien naar een ander. Het laat weer eens zien waar ons dorp krachtig in is. Ga zo door! Ook als gemeenteraad gaan we door. Daarbij zijn onze vergaderingen #coronaproof. Zo gaan besluiten toch door in deze uitzonderlijke situatie.”

Natuurlijk klapten ook de gemeenteraad en het college van Lisse voor de kanjers van de zorg!

U kunt de raadsvergadering op 26 maart live volgen of later terugkijken.

Overige dienstverlening van Gemeente Lisse:

Als het niet kan wachten: maak telefonisch een afspraak via 14 0252

Als je zaken moet regelen die volgens jou niet kunnen wachten of niet mogen wachten, maak dan telefonisch een afspraak. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zaken zoals een aangifte, geboorte of overlijden. Ook voor het afhalen van documenten moet je een afspraak maken.

 

Digitaal zaken regelen

Diverse zaken kun je eenvoudig direct digitaal regelen. Zoals een melding openbare ruimte via fixi.nl of het doorgeven van je verhuizing. Kijk voor alle zaken die je direct digitaal kunt regelen op onze website.

Samenvatting aangepaste dienstverlening

Gemeentehuis dagelijks alleen op afspraak geopend voor urgente zaken:
maandag - vrijdag van 8.30 – 12.30 uur

Telefonisch bereikbaar (14 0252) en beantwoording berichten sociale media:
maandag - donderdag van 8.30 – 17.00 uur
vrijdag van 8.30 – 12.30 uur

Milieustraten en afvalinzameling:

De milieustraten blijven geopend.

Afvalinzameling gaat gewoon door.

Lokaal Loket alleen op afspraak geopend voor urgente zaken:
maandag – vrijdag van 8.30 – 12.30 uur voor hulp en ondersteuning, werk en inkomen en WMO

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.